Tipy & rady

Dada plenkové kalhotky pro spokojené děti učící se na nočník nebo WC

Přejete si pohodlně naučit vaše batole dojít si na toaletu nebo nočník? Pak můžete celou „akci“ ulehčit sobě i dítku tím, že koupíte Dada pants 4, což jsou jednorázové plenkové kalhotky nejmenší velikosti pro kluky i holky, které se učí odstranit jednorázové plenky. 

Vsaďte na značku Dada s mnohaletou tradicí

Dětské jednorázové plenky Dada, stejně jako Dada pants plenkové kalhotky, jsou vyráběny primárně pro ploský trh. Protože jsou ale levné, přitom kvalitní víc, než mnohé často reklamované a propagované značky, zamilovali si je mnozí rodiče i děti u nás i v zahraničí. Jednorázové dětské plenky jsou vyráběny ve třech sériích, a to Dada Extra soft, Extra care a Pure care. Samozřejmostí jsou pak vlhčené ubrousky, jež jsou při péči o děti velmi přínosné, při přebalování doslova nepostradatelné.

Proč používat Dada pants?

Na děti se při odnaučování od plenek nesmí tlačit, tím se mohou naopak „zaseknout“ a nočník nebo WC budou zcela odmítat. Odradit je mohou i nehody a vyhubování za ně. Pokud nechcete, aby se dítko stresovalo, že se počůralo nebo pokadilo, že se musí převlékat, ty větší se mohou cítit už skutečně nepříjemně, stydět se, i sami sobě nechcete přidělávat práci, pak zvolte Dada pants. Šetrně se díky nim přejde z plenek na kalhotky nebo slipy. Mezičas budou používat děti právě jednorázové plenkové kalhotky, které v případě nehody snadno roztrhnete po bocích a srolujete jako plenku. 

Dětem se dobře oblékají a svlékají, snadno si s nimi poradí. K dispozici jsou ve třech velikostech, abyste správnou vybrali menším i větším potomkům. 

Plenky Dada i plenkové kalhotky Dada si můžete objednat na webových stránkách kupplenky.cz. Najdete zde i potřeby pro maminky, přebalovací podložky, vlhčené ubrousky, látkové plenky, plenkové dorty, kozí mléko a mnohé jiné. Využívat můžete věrnostního programu a nákup si postupně slevňovat.