Uncategorized

Dámská kola jako úžasný dárek nejen pod vánoční stromeček

Je nejvyšší čas vydat se do obchodů nebo e-shopů a koupit zboží, které chcete vašim blízkým věnovat k Vánocům. Mnozí ale také v prosinci slaví narozeniny, mnozí je mají hned po Novém roce v lednu. Už teď je skvělé myslet na jaro a oslavencům, nebo nejbližším pod vánoční stromeček věnovat jízdní kolo. Díky němu budou mít radost ženy, muži, ale také děti každého věku.

Dámská kola pro potěchu těla i mysli

Moci se projet znamená moci pobýt určitý čas venku. Pokud žena jezdí v přírodě nebo někde, kde je klid, má možnost si dokonale odpočinout psychicky, fyzicky se odreagovat jinak, než klasickou prací. Protože je ženské tělo jinak anatomicky tvarováno, než to mužské, výrobci se tomuto přizpůsobili a ženám nabízí kvalitní dámská kola, na kterých je radost jezdit. Jízda je mnohem pohodlnější, než na kolech pánských. Ženy jsou zpravidla menší, lehčí, mají delší nohy, širší pánev i širší prsty na rukou. Tyto nejdůležitější body jsou při výrobě kol pro ně zohledněny především. 

Dámské kolo je uzpůsobeno ženám v mnohém, nejpatrnější je rozdíl ve velikosti rámu. Dámská jízdní kola mají rám kratší s větším slopingem, aby mohly ženy lépe dosáhnout na řídítka, která jsou kratší. Dámské kolo má menší sedlo a gripy, tím se minimalizují bolestivé otlaky. Stabilitu pro kolo a ovládání zajistí zvýšený představec, kratší kliky dovolují víc natáhnout nohu při jízdě. 

Kvalitní kola za rozumné ceny

Jak dámská, tak pánská i dětská kola jsou mnohdy k dostání za snížené ceny. Zvláště v zimě jsou často zajímavé akce, ať už u příležitosti zimy samotné, Vánoc, Nového roku… Máte vynikající příležitost koupit kola klidně celé rodině za ceny, které vám budou příjemné.

Jestliže si nejste jisti tím, které kolo vybrat, rádi vám poradí na Bikero.cz s ohledem na individualitu konkrétního jezdce i terén, kde se nejraději pohybuje. Spolehněte se na jednoho z nejlepších prodejců cyklo zboží u nás.