Ostatní

Dlažba všude, kam se podíváš

Dlažba zajišťuje trvalou ochranu podlahy, patří mezi nejoblíbenější podlahové krytiny, už máte tu svoji? Vsadím se, že jen v malé části domů nenajdete žádnou dlažbu ani obklady. Již v minulosti byly obklady a dlažby oblíbenou součástí koupelen a kuchyní. Díky vlastnostem těchto materiálů tomu není jinak ani dnes a obklady a dlažby se těší stále velké oblibě u stavebních investorů.

Jak si vybrat tu správnou dlažbu či obklady

Důležitý je prostor, do kterého je vybíráte. Jedná se o obývací pokoj, kuchyni, koupelnu či vstupní chodbu? Jakou atmosféru zde chcete naladit a v jakém stylu bude místnost zařízená? To jsou důležité otázky hned vedle dispozic samotné místnosti, velikosti a množství světla. Máte-li rustikálně laděný interiér, potom se bude na zem skvěle hodit dlažba imitace dřeva. Moderní interiéry můžete doplnit luxusní dlažbou s vysokým leskem, nebo naopak vsaďte na matnou dlažbu, která imituje betonovou stěrku. Záleží pouze na vás, jak bude váš pokoj působit.

Náš tip: Budete zařizovat nový dům? Podívejte se na internetový obchod textildodomu.cz, kde seženete prostěradla, povlečení, ale třeba i záclony a ubrusy, které budou pomyslnou třešničkou pro výzdobu vašeho interiéru.

Kvalitní dlažbu můžete bez obav použít i jako obklad na stěnu, bude tak dokonale ladit s podlahou. Kde se to nehodí, použijte obklady třeba v kontrastní barvě k dlažbě, v nabídce naleznete také spoustu variant mozaiky. Použijte menší formáty či naopak velkoformátovou dlažbu a obklady. Je zcela na vás, jaké zvolíte. Dlažby se nemusíte bát ani v obývacím pokoji či ložnici. Obzvlášť máte-li podlahové vytápění, nebude dlažba působit studeným dojmem. Tu vaši dlažbu i obklady si přijďte vybrat k profesionálům, nakupujte pohodlí vašeho domova v e-shopu RDkachle.cz, kde naleznete široký výběr dlažeb, obkladů i mozaiek ve všech možných formátech a barevných variantách. Nakupujete-li raději tak, abyste si zboží mohli prohlédnout na vlastní oči, navštivte vzorkovou prodejnu v Ostravě.