Hobby & bydlení

Hledáte levné a krásné šperky? Zaměřte se na šperky ze dřeva

Je naprosto úžasné, co vše se dá vyrobit z „obyčejného“ dřeva. Tento přírodní materiál má své kouzlo a mít ho vždy bude. I proto jsou tak oblíbené dřevěné šperky. Hodí se k ženě v každém věku, stejně jako k malé holčičce. Stačí jen vybrat správný typ a buď přírodní, nebo pestrobarevnou variantu.

Dřevěné přívěšky v moderním pojetí

Určitě jste si všimli, že se teď hojně nosí tzv. stromy života. Tento krásný symbol může pro každého představovat trochu něco jiného. Stejně tak může mít strom mnoho podob. Co třeba koupit si ho v dřevěném provedení, konkrétně dřevěný přívěsek z masivního dřeva kulatý strom 5 cm? Jde o český výrobek, stejně jako i u ostatních výrobku z e-shopu Amadea.cz a aktuálně stojí jen 190 Kč. Jedinečný šperk za velmi příznivou cenu.

Také vlci jsou aktuálně často zmiňovaným tématem. To, jak se k nim máme chovat, zda je chránit nebo nikoli, ale také symbolika vlků, jaké k nim měli naši předkové vazby, jak si jich vážili, co pro ně vlk jako takový představoval, když pomineme „jen“ hrozbu pro ovce a další stáda zvířat. Pověsit si můžete na krk dřevěný přívěsek vlk o rozměru 4 x 3 cm. Je barevně laděn do modré a hnědé barvy, hodí se ke všem, kteří mají rádi přírodu a zvířata. Amadea nabízí ve stejném provedení i náušnice. Podtrhnou krásné modré oči i oči hnědé.

Ozdobte muže dřevěným motýlkem k obleku

V posledních letech je dřevěný motýlek nepostradatelnou součástí šatníků mnoha mužů. Použít se dá při mnoha příležitostech, ať už jde o svatbu, oslavu kulatin, návštěvu garden párty, která se pořádá v anglickém stylu…

Dřevěný motýlek k obleku může být jednobarevný i pestrý, plný vyřezávaných ornamentů, geometrických tvarů, květin… Každý dřevěný motýlek k obleku je jedinečný a má své kouzlo. 

Podívejte se na bohatou nabídku šperků i doplňků do domácnosti ze dřeva na Amadea.cz. Budete nadšeni, jak krásně vše vypadá a ceny jsou víc než příznivé.