Ostatní

Jak na vlastní potisk textilu a předmětů?

Líbilo by se vám, kdybyste mohli zajišťovat potisk věcí svépomocí? Možná byste tak chtěli dělat potisk pro svou firmu nebo tuto službu poskytovat ostatním. Abyste se této činnosti mohli věnovat kvalitně a měli spokojené zákazníky, měli byste vědět, že alfou a omegou je kvalitní vybavení. Od kvality vybavení se odvíjí kvalita potisku. Vyplatí se proto již ze začátku investovat do špičkových strojů, se kterými máte jistotu skvělého výsledku. Tyto stroje naleznete ve specializovaném eshopu Termolisy.cz.

Jak potisknout textil?

Chcete kvalitní lisy na textil? Skvělou volbou jsou termolisy Marta, které si můžete vybírat. Jde o proslulou značku, lisy jsou kvalitní a přitom mají jednoduchou obsluhu, Samozřejmostí je stabilní tlak lisu a dostatečná termoregulace, aby došlo ke správnému přenesení předlohy. Mnoho lidí zajistí ocení lisy s automatickou funkcí, které pracují podle vašeho nastavení. Můžete hravě potisknout širokou škálu textilu, od triček až po čepice, mikiny, šály, bundy, pracovní či zdravotní oblečení a mnoho dalšího.

Potisk různých předmětů

Chtěli byste aplikovat potisk na hrnek? K tomu potřebujete tepelný 3D lis, který si poradí s potiskem na různé předměty, kromě hrnků to mohou být třeba talíře, flash disky, kryty telefonů, přívěsky, puzzle a cokoliv dalšího. Jedná se o vakuový lis, který dokáže přenést potisk až na několik předmětů najednou. Vzniká zde vakuum, které přitiskne předlohu k předmětu přes tepelně odolný silikon. Jsou zde dvě topné desky s možností volby práce. Můžete využívat spodní topnou desku, horní desku nebo obě najednou. Samotný eshop termolisy.cz je přehledně rozdělený a jelikož jsou jednotlivé produkty detailně popsané, tak zajisté brzy naleznete přesně takové stroje, jaké potřebujete.