Ostatní

Jak zajistit ekologickou likvidaci vašeho dosloužilého automobilu?

Vaše auto dosloužilo a vy potřebujete zajistit jeho ekologickou likvidaci? Pak se obraťte na odborníky, třeba ze společnosti SbohemAUTO.cz. Ekologickou likvidaci autovraků stanovuje zákon o odpadech, který výrazným způsobem ekologickou likvidaci zpřísňuje, s ohledem na životní prostředí.

Proč právě SbohemAUTO?

Společnost si uvědomuje, že většina vozidel, která jsou určená k ekologické likvidaci, má stále ještě jakousi minimální hodnotu. Každý autovrak tak nabízí k výkupu akreditovaným recyklačním centrům na našem území. Obrací se pouze na ta, která jsou plně certifikovaná a akreditovaná podle platných norem a předpisů.

SbohemAUTO je certifikovaná společnost, která může provádět profesionální ekologické likvidace automobilů. Disponuje všemi potřebnými povoleními a certifikáty, které jí umožňují ekologickou likvidaci provádět. Obrátit se na ně můžete s automobilem osobním i nákladním. Vždy obdržíte Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci. To, a ještě Protokol o ekologické likvidaci vozidla, potřebujete při odhlášení vašeho vozidla z Evidence silničních vozidel. I ekologická likvidace auta cena je přijatelná.

Spolupráce je velmi snadná, postačí zavolat na bezplatnou linku 800 10 12 15 a sdělit základní informace o vašem vozidle. Patří mezi ně výrobce, typ vozidla, jeho stáří a stav. Čím více informací poskytnete, tím budete mít vyšší šanci na dobrou výkupní cenu. Následuje nabídka ceny za výkup automobilu. Pokud budete souhlasit, může dojít k předání. Připravte si kopii velkého TP, občanský průkaz nebo platný cestovní pas a pokud nejste majitelem automobilu, tak jeho plnou moc, u níž není potřeba ověření. Získali-li jste automobil v dědickém řízení, pak kopii dědického řízení. Pak už nic nebrání v předání automobilu pověřenému pracovníkovi společnosti.