Ostatní

Květiny jsou passé, darujte raději ovocnou nebo slanou kytici

Už jste někdy někomu koupili kytici? Pravděpodobně ano, ať už to byla maminka nebo váš protějšek, zajisté jim takový dar udělal radost. Ačkoli dokáží květiny potěšit, nikoho už neohromí. Pokud chcete druhé potěšit, vždy je dokáže uchvátit originalita a když mají z daného daru co největší užitek. Vždy platilo, že nejlepší dary jsou ty, na kterých si člověk skvěle pochutná. Zapomeňte však na bonboniéry, ani ta nejdražší bonboniéra nedokáže udělat tolik radosti, jako ovocná kytice. Ještě jste o ní neslyšeli? Jde o senzační nápad společnosti na Frutiko.cz, která vám vyrobí impozantní kytici z čerstvého ovoce.

Kytice, na kterých si pochutnáte

Namísto květin je však kytice tvořena vyřezávaným ovocem, které je často máčeno v čokoládě. Takový dárek dokáže vyrazit dech a obdarovaný z něj zajisté bude nadšený. Ve Frutiko však vědí, že každý člověk je jiný, proto se nabízí různé kytice, kromě ovocných kytic si můžete vybrat také čokoládové kytice nebo dortové kytice. Čokoládové kytice jsou kyticemi z čerstvého ovoce, které je zalité lahodnou belgickou čokoládou. Pokud je daná osoba milovníkem sladkého, zajisté ji potěšíte dortovou kyticí, která je vyrobená z muffinů z belgické čokolády.

Zajisté se nyní škrábete na čele a přemýšlíte, jestli se vyrábějí i slané kytice. Vyrábějí. Frutiko myslí i na milovníky slaných pochoutek a tak nabízí různé varianty slaných kytic. Jak vlastně slaná kytice vypadá? Skládá se z těch nejkvalitnějších uzenin, vyřezávaného sýru, klobás a také zeleniny. Jak asi tušíte, velmi oblíbená je u mužů, ale pochutná si na nich každý. Pro milovníky pikantnějších chutí je tu “Ohnivá kráska“, kytice, která obsahuje i pálivé papričky, vybírat si můžete i kytici k vínu a klobásovou kytici. Myslete na to, že láska prochází žaludkem a ať už budete vybírat jakýkoliv dárek, s jedlou kyticí pokaždé zabodujete.