Ostatní

Podpořte svou značku firemním potiskem

Mít firmu je krásné, každý den budujete svůj byznys, sledujete, jak roste a těšíte se na další milníky ve své kariéře. Firmy se zakládají proto, abyste mohli dát byznysu jméno a pod jeho hlavičkou firmu budovat. Měli byste se o toto jméno pečlivě starat, aby bylo mezi potenciálními zákazníky dobře známé a aby si ho lidé spojili vždy s kvalitou a spolehlivostí. Jednou z nejlepších možností, jak jméno firmy podpořit, je firemní potisk.

Všimněte si, s čím vaši zaměstnanci pracují a jak prezentujete svou firmu okolí. Pokaždé, když někomu předáte nějaké materiály nebo když s někým komunikujete, mělo by všude zářit firemní jméno. Firemní potisk není drahý, ve skutečnosti jde o minimální položku na výdajích, ale má velký vliv na budování značky a jistě se i vy budete cítit podstatně lépe, když nebudete používat obyčejné psací potřeby, ale propisky s logem vaší firmy, potisk může zdobit trička, automobily a také drobnosti, které používají vaši zaměstnanci nebo vaši klienti. Když kolem sebe uvidíte jméno své firmy, už budete vědět, že to není jen jméno na papíře, ale že jste vybudovali něco, co je hmotné a má svůj věhlas. Pokud máte o firemní potisk zájem, skvěle vám pomůže online kalulace tisku, abyste si spočítali, na kolik vás potisk vyjde.

Jaký potisk má úspěch?

Pokud nechcete dát hned ze začátku najevo korporátní identitu tím, že přemalujete celou budovu a firemní vozy, můžete začít třeba jen s drobnostmi, i ty mají značný efekt. Velmi působivý je třeba i trhací blok s potiskem. Snad každý si doma nebo při práci potřebuje dělat poznámky, a proto je blok ideálním místem pro umístění potisku. Rozhodně by neměl chybět zaměstnancům, a jistě i vaše klienty potěší, když dostanou jako bonus stylový blok s vaším logem.

Pokud jednáte s klienty z očí do očí nebo jim odesíláte podklady poštou, jistě jim návrhy své práce nějak prezentujete. Mít obyčejné desky, to na nikoho nezapůsobí, když však klientovi předáte firemní desky s potiskem, okamžitě ho zaujme vaše logo na obalu. Je na vás, čím začnete, budujte firemní jméno i za pomoci potisku, nejlepším partnerem vám bude portál e-abctiskarna.cz, kde si můžete všechny předměty s potiskem levně objednat.