Ostatní

Využijte lukrativní pracovní nabídky v Polsku

Když někdo přemýšlí o práci v zahraničí, jen těžko ho napadne Polsko. Polsko je však zemí plná pracovních příležitostí určených a vhodných i pro cizince, včetně Čechů. Přesvědčte se sami na pracovním webu hitpraca.pl, který má i českou alternativu. Pracovní weby jsou velkými pomocníky při hledání nového zaměstnání, ovšem jsou velmi podceňovány při hledání práce v zahraničí. Polští zaměstnavatelé nejsou ani zdaleka tak nároční jako ti v Německu nebo Rakousku. V Polsku snadněji uspějete, i když nemáte praxi nebo kvalifikaci.

Polský pracovní trh roste raketovou rychlostí

Pokud jste se rozhodli pracovat v Polsku, je to skvělý nápad. Věděli jste, že Polsko zaujímá 8. místo v celosvětovém měřítku jako země s nejlepšími pracovními příležitostmi pro ženy? Země má jednu z nejvyšších úrovní angličtiny jako druhého jazyka na světě a existuje mnoho pracovních příležitostí pro vícejazyčné.

Polsko má rozvinutý trh a jednu z nejdynamičtějších ekonomik na světě. Má šestou největší ekonomiku podle HDP v Evropské unii. Mnoho velkých světových společností volí Polsko pro investice a otevírání svých mezinárodních center, kde vítají kandidáty z celého světa. IT průmysl se v posledních letech hodně rozrostl se zvyšujícím se zájmem špičkových mezinárodních společností.

Nejoblíbenějšími městy, kde budete mít šanci pracovat pro globální společnost, jsou praca Kraków, Warszawa, Wroclaw, Katovice, Lodž a Poznaň.

Do Polska i bez praxe

Jste profesionál nebo svou kariéru teprve začínáte? Polsko nabízí mladým lidem víc, než si myslíte. Pro vaši první zkušenost vám společnosti obvykle poskytují školení, připraví vás na obtíže a pomohou vám vybrat si budoucí profesní dráhu. Pokud chcete sladit své vzdělání s aktuálním zaměstnáním, zaměstnavatelé jsou dostatečně flexibilní, aby vám s tím pomohli, a pokud budete uznávaní jako expert, budete se moci snadno přestěhovat do jiné země v rámci organizačních struktur globálních institucí.

Mrkněte na hitpraca.pl a najděte svou práci snů v sousedním Polsku.