Ostatní

Diamantové šperky potěší každého

Diamant patří mezi nejtvrdší známé přírodní minerály. Jedná se o formu uhlíku, která je krystalická. Po velmi dlouhou dobu se vytvářel v samotném zemském nitru. Velmi časté je jeho použití pro výrobu šperků, kdy se využívá ve výbrusu zvaném briliant.

Co jste možná nevěděli o diamantech

Každá diamant je jedinečný. Jeho kvalita a cena se určuje podle několika hledisek. Těmi jsou čistota, barva, brus, certifikace a hmotnost.

Běžně je diamant bezbarvý. Pokud má být dokonalý, neměl by obsahovat žádný odstín. Díky neobvyklým příměsím však může získat barevný tón. Chcete-li vybrat neobvyklé diamantové prsteny pro ženy, sáhněte do barevných tónů zelených, růžových, modrých nebo dokonce černých. Tyto diamanty jsou vzácné. Potěšíte svou ženu a oživíte její look.

Široký výběr originálních kousků nabízí e-shop klenotyaurum.cz. Diamantové prsteny vykouzlí úsměv na ženských rtech, do života vnesou špetku fantazie a podnítí představivost. Umělec, který je vytvářel, jim vdechl život. Nechte se inspirovat a potěšte své blízké dokonalým originálem, který se bude dědit z generace na generaci.

Diamantové přívěšky

Diamanty se však nepoužívají pouze pro výrobu prstenů. Můžete si vybrat diamantové prívěsky, které potěší nejen ženy, ale i malé slečny. E-shop klenotyaurum.cz nabízí briliantové přívěšky různých designů a tvarů, s různě zbarvenými diamanty. Elegantní design se uplatní na přívěšku ve tvaru srdce nebo květiny.

Využít můžete odborné poradenství a samozřejmostí je i garance originality. Vzhledem k tomu, že Klenoty Aurum patří mezi největší prodejce šperků, výběr je opravdu veliký. Pokud si chcete šperky prohlédnout nebo vyzkoušet, můžete využít některou z kamenných poboček. Těch je na našem území hned několik.