Ostatní

Zajistěte si kvalitní systém pro sklad a výrobu

Zabýváte se výrobou? Pokud ano, zajisté víte, jak je nepostradatelné mít ve všech věcech řád Pracovníci výroby mezi sebou musí umět komunikovat a také je potřeba, aby dobře fungovalo spojení mezi skladníky, dodavateli a dalšími lidmi, kteří jsou v celém procesu zapotřebí. Dříve bylo těžké zajistit veškerou součinnost, dnes už ve firmách pomáhají kvalitní výrobní a skladové systémy, se kterými mají firmy ve všem přehled a výroba funguje dokonale podle plánu.

Zajistěte si moderní ERP systém

Pokud cítíte, že u vás výroba neprobíhá zcela podle plánu, že jsou procesy, které by šly vylepšit, nebo stávající softwarové řešení nevyhovuje, je nejvyšší čas na změnu. Výrobní systém i skladový systém lze sloučit do jednoho nástroje, kterým je ERP systém.

Moderní a úspěšné společnosti na trhu už ho dávno používají a vy se k nim můžete přidat. Ideální řešení nabízí systém AutoCRM, jehož součástí může být výrobní systém nebo skladový systém. Můžete v něm mít dokonalý přehled o všech skladech, jakými disponujete. Produkty ve skladech si můžete řadit do kategorií i podkategorií, abyste měli ve všem přehled. Budete zde mít přehled všech dodavatelů, které si můžete filtrovat podle vašich specifikací. Pokud využíváte externí výrobce, i pro ně lze vytvořit entitu. Pod kontrolou budete mít veškeré pohyby, které ve skladu probíhají, v systému se budou evidovat příjemky, výdejky a jakékoliv další skladové operace.

Pokud sami vyrábíte, ERP systém vám umožní mít pod kontrolou celý proces výroby, abyste mohli lépe výrobu plánovat a věděli případně o všech problémech. Výrobu můžete snadno plánovat přesně podle objednávek, aby byla skutečně efektivní. K dispozici jsou vám katalogy a databáze produktů, které zahrnují informace o zákaznících nebo vašich partnerech. systém zajistí v neposlední řadě skvělou komunikaci mezi všemi odděleními, aby každé oddělení vědělo o všech důležitých změnách nebo plánech. Zajímá vás více informací? Najdete je na AutoCRM.cz.